DevOps: середня зарплата в Україні

В середньому «DevOps engineer» для дистанційної роботи заробляє грн. Це медіана заробітних Вакансія Middle+ DevOps Engineer плат за даними з 25 вакансій, розміщених на Work.ua із заголовком «DevOps engineer» і за схожими запитами-синонімами «DevOps» та ін. Діапазон, що містить медіану, виділено на графіку.

скільки заробляє DevOps Engineer

DevOps engineer: средняя зарплата в Украине

Девопс розробники використовують її для створення та налаштування CI/CD. Вона дозволяє виконувати дії після доставлення коду до GitHub-репозиторію, наприклад компіляцію, тестування і розгортання. З Docker ви можете автоматизувати процес розгортання та управління програмами в контейнеризованих середовищах. Ця технологія сприяє швидшому деплою програм, полегшує тестування і скорочує інтервал між написанням коду та запуском програмних застосунків. Також CI/CD допомагає полегшити співпрацю між розробниками та іншими командами, як-от тестувальники та спеціалісти з інфраструктури. В результаті цей підхід сприяє постійному покращенню програмного забезпечення і швидкому реагуванню на зміни в бізнесових та ринкових умовах.

Скільки отримує DevOps в Україні?

Для девопсів із досвідом 7+ років зарплата у Києві становить $6,1 тис., у Львові — $5,2 тис. Після такого вже можна йти на курси, де вам будуть давати завдання, або пробувати одразу влаштуватися на роботу стажером чи джуніором. Я все ж рекомендую після самостійного навчання пройти буткемп-курси від компаній по типу SoftServe, Epam чи Eleks — це майже гарантоване працевлаштування. Цей процес займе у вас від 3 до 6 місяців, в залежності від ваших початкових знань. Для тих, хто хоче дізнатися думку досвідченого System Engineer та DevOps спеціаліста стосовно DevOps кар’єри, радимо переглянути запис вебінару від Миколи Прокопенка.

Хто такий DevOps Engineer. Огляд професії від Олега Миколайченка

Суть методології – забезпечення ефективної взаємодії розробників та кінцевих користувачів продукту, а також оптимізація процесів життєвого циклу софту. У кожного з них своя історія, але це точно завжди історії про «values» — коли інженери показують надрезультати, і виростають з рамок своєї відповідальності. Резюмуючи, робиш більше-більше отримуєш, дуже проста істина.

Хто такий DevOps інженер? Обов’язки, інструменти та ЗП

скільки заробляє DevOps Engineer

Це медіана заробітних плат за даними з 38 вакансій, розміщених на Work.ua із заголовком «DevOps engineer» і за схожими запитами-синонімами «DevOps» та ін. DevOps інженерам потрібна англійська (бажано Intermediate та вище) для гарного розуміння технологій, з якими вони працюватимуть, читання мануалів і т. Д., адже більшість документацій та корисних статей йдуть саме мовою Туманного Альбіону. Також English потрібен для успішної комунікації з іноземними замовниками / членами команди тощо. Scrum – методологія розроблення ПЗ, яка відноситься до гнучких (Agile).

Автор має 6+ років досвіду в аутсорсі та аутстафі у великих компаніях (Luxoft, Ciklum, DataArt), а також є сертифікованим експертом Microsoft Azure. Bash – це командна оболонка, в якій можна писати команди у Linux та Unix системах – їх виконуватиме ваша ОС (у Windows використовується PowerShell). А для того, щоб можна було запустити одразу декілька команд, можна написати спеціальний скрипт з послідовними інструкціями і просто запускати його через командну оболонку тоді, коли вам треба. Основна суть CI — отримати код, протестувати його, зібрати і ще раз протестувати, після чого упакувати та відправити на збереження в так званий сервер артефактів.

скільки заробляє DevOps Engineer

Дещо більші вони в продуктових компаніях (медіана — $250) і в компаніях на 1000 співробітників ($235). Медіанний розмір нерегулярного бонуса за гарні показники роботи становить $463. Продуктові та аутстафінгові компанії пропонують дещо вищі компенсації фахівцям рівня Middle та Senior, а також дещо частіше схильні наймати більш досвідчених айтівців.

  • Також дуже раджу educative.io — Learn DevOps for Developers, і обов’язково — самонавчання, stackowerflow, і всі книжки по тобі з приставкою «Deep Dive».
  • Досвід адміністрування зазвичай закриває частину Ops, тож для початку потрібно лише покрити базову частину Dev.
  • Це не те, щоб погано, але це відрізняється від ідеї DevOps, яка має спростити кооперацію між розробниками та інженерами по інфраструктурі.
  • Примітно, що зарплата фахівців також може залежати від вищої освіти.
  • DevOps інженерам потрібна англійська (бажано Intermediate та вище) для гарного розуміння технологій, з якими вони працюватимуть, читання мануалів і т.
  • Перспективою розвитку може стати перехід в Competency manager, Head of DevOps компанії чи також CTO.

Бонуси найчастіше дають продуктові компанії (їх отримують 30% фахівців, які там працюють), а також великі компанії з більш ніж 1000 співробітників (28%). Зарплати DevOps/SRE практично не відрізняються в Києві та Львові. Медіанна зарплата в Києві — $3700, у Львові — $3600. Найбільше отримують фахівці, які тимчасово виїхали за кордон, — $5150. 59% з них починали з іншої ІТ-спеціалізації і працювали за іншим напрямом до того, як стати фахівцем з DevOps чи SRE. Досвідчених спеціалістів, які понад п’ять років саме в DevOps і SRE, — лише 32%.

Для просунутих рекомендую A Cloud Guru (колишній Lunux Academi) та Udemi. Звісно, я вас не здивую, але я з цими сервісами готувався до сертифікації, закривав прогалини в IaC та інших цікавих темах по типу GitOps чи Deployment Strategies. Більшість компаній пропонують своїм працівникам акаунт на цих сервісах безкоштовно.

Майже завжди йде після CI та відповідає вже за саму доставку готового продукту до користувача чи на клієнтську інфраструктуру. При налаштуванні CD також знадобляться знання Linux, як і знання мережі та різних протоколів (SSH, SFTP, WINRM чи банальні bastion-сервера). Тут також потрібні знання Docker, Ansible чи популярний на сьогодні Helm. Це не те, щоб погано, але це відрізняється від ідеї DevOps, яка має спростити кооперацію між розробниками та інженерами по інфраструктурі. Немає повноцінного відчуття приналежності до проєкту, що в підсумку тільки демотивує. Оскільки DevOps — це методологія, шляхи вирішення чи створення інфраструктури та процесів завжди відрізняються, що впливає на кількість інструментів та технологій, які потрібно знати чи вчити.

Методології розроблення ПЗ, котрі є фундаментальними в роботі девопс спеціалістів, оскільки вони визначають засади, на яких базуються усі процеси в команді. Другою за важливістю мовою є Go — 24% використовують її в роботі, для 3% це основна мова, а 22% фахівців планують цього року її вивчити. Найбільше DevOps і Site Reliability Engineers живуть нині в Києві (37%) і у Львові (17%). Ще 12% за кордоном, але планують повернутися в Україну. Докладніше про те, хто такі DevOps/SRE і чим займаються — в нашій аналітиці.

Він допомагає зменшити час між написанням коду та його впровадженням. Це CI/CD системи, які допомагають в роботі з безперервною інтеграцією нового коду та безперервною доставкою нової версії продукту користувачам. Для цього найкраще підходить мова програмування Python, і її треба буде опанувати, аби спростити скриптинг та налагодити автоматизацію задач. До речі, я планую розробити власні курси по DevOps українською. Якщо вам цікавий такий формат, напишіть про це в коментарях. Можна спокійно працювати і розвиватися тільки з hard skills, але далі у Senior буде важко стрибнути.

Це досить непоганий результат як для поточного стану українського ІТ. Наприклад, для QA ця цифра становить 109.6, FrontEnd – 109.1, Java – 46.3, Node.js – 33.9, .NET – 32.2, Python – 26.4. GitHub Actions – інтегрована з GitHub служба автоматизації.

Відповідно, DevOps Engineer – це інженер, який використовує навички як з царини розроблення, так і зі сфери експлуатації та операційної підтримки. По суті, він підтримує розроблення, деплоїть продукт (запускає на сервері, хостингу) та тестує його працездатність, а також підтримує середовища, де розташовано задеплоєний продукт. Освіта для DevOps-інженера не є обов’язковою.

До прикладу, важливий аспект DevOps методології — це CI/CD, він буде у списку всіх курсів. Тож заходите в YouTube і шукаєте базові речі по CI/CD. Потім переходите до наступних тем, і так можна рухатися до того моменту, коли ви будете мати загальне розуміння всіх аспектів. ➕ Жирний плюс — це затребуваність таких фахівців.

Робота в кращіх IT командах https://wizardsdev.com/

Để lại một bình luận

Email của bạn sẽ không được hiển thị công khai. Các trường bắt buộc được đánh dấu *